Charles Roka oljemålning

562185

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Komposition med barn och kanin, signerad Roka, olja på duk, ca 79x64 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4188775
1 600
4188407
4188406
1 400
4188405
1 300
4188404

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.