Karl Erik Ekselius karmstolar

562177

KARL ERIK EKSELIUS, 1900-talets mitt, karmstolar, 1 par, JOC möbler, stommar i teak, skinnklädda ryggar och sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Karl Erik Ekselius karmstolar

Budhistorik (1 bud)

4186269
2018-08-06 09:59:31

2018-08-07 kl 20:36
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.