Karl Erik Ekselius karmstolar

562176

KARL ERIK EKSELIUS, 1900-talets mitt, karmstolar, 1 par, JOC möbler, stommar i teak, skinnklädda ryggar och sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 11

Karl Erik Ekselius karmstolar

Budhistorik (3 bud)

4187755
4186268
4186236

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.