Praktfat tenn

562173

FAT, tenn, 1700/1800-tal, märkt med gravyr "ÈD MCD", diameter ca 42 cm

Bucklor, smärre bristning

Diverse

Rum 7, Hylla 10

Praktfat tenn

Budhistorik (18 bud)
4187867
4186021
4184721
4186020
4184721
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.