Skåp empirstil

562161

SKÅP, 1900-talets början, empirstil, mahognyfaner, förgyllda tassar, pärlstav, kannelering, höjd ca 95, 42x36 cm

Nyckel finns

Listdel saknas, avslag, fanerbortfall, ett hyllplan saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp empirstil

Budhistorik (33 bud)
4189383
3 400
4188135
3 200
4188618
4188135
2 600
4186282
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.