Soffgrupp 1900-tal

562146

SOFFGRUPP, 3 delar, bestående av soffa och 2 fåtöljer, skuren och genombruten dekor samt riklig intarsia med bl.a. pärlemorinläggningar, lösa plymåer, sitthöjd ca 49, soffans längd 167 cm

Bruksslitage, delar av intarsian saknas

Möbler, Soffgrupper

Rum 19

Soffgrupp 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
4187384
1 400
4186538
1 300
4184856
4185810
4184856

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.