Dux fåtölj Pernilla med pall

562144

BRUNO MATHSSON, Dux, fåtölj, "Pernilla" med fotpall, canvas klädsel på stomme i bok, plymå i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm

Sedvanligt bruksslitage, nackkudde med lagning samt torra läderremmar

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Dux fåtölj Pernilla med pall

Budhistorik (12 bud)
4187858
5 200
4187852
5 000
4187813
4 800
4184503
4 600
4183991
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.