Ljuskrona 1930-tal

562141

LJUSKRONA, 1930-tal, stomme av mässing, behängd med prismor slipade i lövform, åtta ljuspunkter, höjd 83, diameter 43 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ljuskrona 1930-tal

Budhistorik (23 bud)
4187669
1 800
4187244
1 700
4186335
1 600
4183967
4181690
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.