Förstoringsmaskin

562140

FÖRSTORINGSAPPARAT, för diabilder, 1900-talets mitt, "Uniprint", Sverige, stomme i grönlackerad metall, monterad på träsockel, höjd ca 76 cm

Linsen lös, kabeln med skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Nautica/Technica

Hylla 3

Förstoringsmaskin

Budhistorik (1 bud)

4186695
2018-08-06 19:14:51

2018-08-07 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.