Roland Svensson färglitografi

562139

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv, signerad roland S, numrerad 207/350, färglitografi, motivmått ca 23,5x20 cm

Fack 20

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (26 bud)
4187689
1 900
4187665
1 800
4187657
1 700
4186727
1 600
4186721

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.