Berlockarmband

562134

BERLOCKARMBAND, 18k guld, pansarlänk med svenska kontrollstämplar samt 8 berlocker, mestadels 18k guld, bestående av bl at, 1 i form av en fiol, 1 i form av en motorcykel, 1 i form av en elefant, totalvikt ca 21 g

Slitage, några länkar är något tunna, några mindre bucklor

Guld/Smycken

Monter 19

Berlockarmband

Budhistorik (4 bud)

4185948
4 200
4179539
4179495
600
4179494

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.