Bålskål Kina

562132

BÅLSKÅL, porslin, KIna, Qianlong (1736-1795), dekor av fjärilar och blommor, höjd ca 11, diameter 26 cm

Lagning (genomgående spricka), andra stora sprickor, smuts, repor, nagg

Keramik/Porslin

Bålskål Kina

Budhistorik (1 bud)

4187293
2018-08-07 11:04:10

2018-08-07 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.