Byrå sengustaviansk

562131

BYRÅ, fanerad i mahogny, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 85, 50x107 cm

Fanéravslag, lagning på baksidan, spår av trämask på baksidan, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (3 bud)

4184173
4181716
4180619

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.