Kista 1800-tal

562130

KISTA, 1800-talets början, furu, beslag i smide, något välvd lock, höjd ca 43, bredd ca 96, djup ca 42 cm

Repor, varav en större på locket, nyckel saknas, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Kista 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4187604
700
4186985
650
4181198
600
4181198
550
4186984
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.