Philip von Schantz färglitografi

562125

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med avocado, signerad och daterad v. Schantz 88, 165/190, färglitografi, bladmått ca 38x53 cm

Fack 6

Budhistorik (14 bud)
4187287
4187239
4180818
4180818
4185950
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.