Luigi Da Costa akvarell

562122

LUIGI DA COSTA (Italien, aktiv på 1800-talet): Läsande man, signerad L Da Costa, akvarell på papper, ca 35x27 cm

Konst, Äldre måleri

Luigi Da Costa akvarell

Budhistorik (13 bud)
4187562
1 600
4187544
1 400
4187543
1 300
4187542
4187506

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.