Ingeborg Benthine Debois Jörgensen oljemålning

562121

INGEBORG BENTHINE DEBOIS JÖRGENSEN (1897-1970): Stilleben med blommor och frukt, signerad IB Debois, olja på duk, ca 70x98 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

4184827
4183576

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.