Fåtölj Häberli

562118

ALFREDO HÄBERLI, "Take a Line for a Walk", fåtölj med fotpall, svartlackerad cetralfot, klädsel i svart läder, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage, sits med lagning

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Fåtölj Häberli

Budhistorik (6 bud)
4187726
4 600
4186993
4 200
4186597
3 200
4186334
2 400
4184711

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.