Olle Pira hyllsystem

562107

OLLE PIRA, hyllsystem "Pira", String Design, bestående av 3 gavlar i stål, 2 skåpsdelar varav en med skjutdörrar och en med lådor, samt 8 hyllplan i teak, mått ca 182x200 cm

Smärre slitage och repor, enstaka hyllplan med fläck/repa, något solblekta

Möbler, Hyllor, Design

Olle Pira hyllsystem

Budhistorik (34 bud)
4187478
4 800
4187477
4 600
4187476
4 400
4187475
4 200
4187473

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.