Glas Lagerbielke glasservis

562101

ERIKA LAGERBIELKE, glasservis, "Intermezzo", Orrefors, formgiven 1995, fot med dekor av blå droppe, bestående av: 7 vinglas, 3 grogglas

Proveniens: Leif Persson

ett vinglas med nagg

Glas, Servisglas, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Glas Lagerbielke glasservis

Budhistorik (12 bud)
4217530
950
4206416
900
4217527
850
4206416
4210926

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.