Philip von Schantz färglitografi

562096

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): björkar, färglitografi, signerad v Schantz 83, 71/160, ca 39x53 cm

Proveniens: Leif Persson

Budhistorik (13 bud)
4217485
3 200
4217482
4217475
2 800
4217469
2 600
4217473
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.