Reliefer Lisa Larson

562087

LISA LARSON, reliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, signerade Lisa L, ca 23x23 cm

Proveniens: Leif Persson

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Reliefer Lisa Larson

Budhistorik (19 bud)
4217329
4217053
4215898
1 900
4214691
1 800
4215896
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.