Gunnar Cyrén skål

562083

GUNNAR CYRÈN, skål, Orrefors, signerad Orrefors 9006972 Gunnar Cyrén, längd 28, höjd 17 cm

Proveniens: Leif Persson

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Cyrén skål

Budhistorik (36 bud)
4217379
5 000
4217347
4 800
4217378
4 800
4217347
4 600
4217373
4 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.