Gunnar Nylund oxe

562062

GUNNAR NYLUND, figurin, oxe, Rörstrand, glaserat stengods, signerad Rörstrand G.N., längd 18 cm

Proveniens: Leif Persson

obetydlig fotnagg

Keramik/Porslin, Figuriner, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Nylund oxe

Budhistorik (23 bud)
4217192
1 700
4217185
1 600
4217009
4216961
1 400
4216936
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.