Fåtölj Dux

562041

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Dux, ben i teak, klädd i blå ulltextil, lös sittplymå etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, sittplymåns klädsel senare

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj Dux

Budhistorik (2 bud)

4187401
4187382

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.