Bordslampa alabaster

562029

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, alabaster, i form av en schackpjäs/hästhuvud, höjd ca 66 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 9

Bordslampa alabaster

Budhistorik (9 bud)
4189222
700
4189221
650
4189203
600
4189062
550
4188426
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.