Stig Jonzon oljemålning

562025

STIG JONZON (1913-1987): Ölandmotiv, signerad och daterad 1967, olja på duk, ca 32x98 cm

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4187211
4182020
4187210
4182020
950
4187209
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.