Öronlappsfåtölj

562018

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, winchestermodell, 1900-talets slut, djuphäftad skinnklädsel, lös sittplymå, betsat trä ben, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, mindre repor

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (13 bud)
4186920
2 600
4186934
2 400
4186920
4186851
4186851
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.