Matbord mahognyfaner

562013

MATBORD, mahognyfaner, sarg med pärlstav i skuret trä, triangulär pelarfot på tre fötter med volutform, höjd ca 74, diameter 110 cm, 2 iläggsksivor medföljer, ā ca 110x49 cm, total längd ca 208 cm

Fläck. lagning på fot, torrsprickor

Möbler, Matbord

Rum 4

Matbord mahognyfaner

Budhistorik (4 bud)

4184960
850
4184014
4184014
4183286

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.