Byrå med stenskiva

562011

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfaner, höjd ca 81, 94x49 cm

Stenskiva spräckt, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå med stenskiva

Budhistorik (3 bud)

4189238
550
4189237
4185257

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.