Allan Egnell oljemålning Sommar

562006

ALLAN EGNELL (1884-1960): Seglare, dedikerad, signerad och daterad Allan Egnell 8/8 1932, olja på duk, ca 73x66 cm

Mindre reva i duken

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (17 bud)
4188292
4187609
4185900
4187607
950
4185900
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.