Eddie Tjeno Ericsson oljemålning

562000

EDDIE TJENO ERICSSON (född 1946): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Eddie Tjeno 79, olja på duk, ca 50x50 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4186841
500
4186065
450
4184095
4180291
4178559

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.