Skrivbyrå 1900-tal

561998

SKRIVBYRÅ, 1900-talets första hälft, pyramidmahogny, skrivinredning, nyckelbrickor i pressat läder, höjd ca 112,5, 104,5x52 cm

Skada på en nyckelbricka, visst ytslitage, smärre torrspickor nyckel finnes

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skrivbyrå 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
4186863
4183046
950
4183046
850
4183027
4180856
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.