NATTDUKSBORD, 1 par,

561987

NATTDUKSBORD, 1 par, sannolikt Italien, 1980-tal, vitlackerade, bordsskiva med skinninlägg, höjd ca 58, 60x60 cm

Bruksslitage, lätt gulnade

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

NATTDUKSBORD, 1 par,

Budhistorik (1 bud)

4186534
2018-08-06 16:15:18

2018-08-06 kl 20:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.