Soffbord

561985

SOFFBORD, sannolikt Italien, underrede i teak på hjultrissor, beklädd sarg i rött konstskinn, höjd ca 51, 92x92 cm

Bruksslitage, repor

Ändringar/tillägg
,

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Soffbord

Budhistorik (17 bud)
4186790
4186793
4186790
950
4186789
900
4186788
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.