Leporelleoalbum erotica 1920-tal

561981

LEPORELLEOALBUM, innehållande 60 st fotografier, bla. japanska, erotica, 1920-tal

Slitage

Fotografi, Diverse

Budhistorik (23 bud)
4199612
6 400
4198325
6 200
4199102
6 000
4198325
5 800
4199060
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.