Fotoalbum erotica 1920/30-tal

561980

FOTOALBUM. 142 ca fotografier, erotica, vykortsformat, erotica,1920/30-tal, album ca 25x20 cm

Slitage

Fotografi, Diverse

Fotoalbum erotica 1920/30-tal

Budhistorik (50 bud)
4199613
18 000
4199621
17 500
4199613
17 000
4199619
16 500
4199613
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.