Per Julius akvarell

561976

PER JULIUS (född 1951): Höstlandskap, signerad P. Julius, akvarell, ca 46,5x35 cm

Rum 4

Per Julius akvarell

Budhistorik (3 bud)

4185832
900
4183254
4178297

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.