Michael Qvarsebo oljemålning

561975

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Kattporträtt, signerad och daterad á tergo, M Qvarsebo 2017, olja på pannå, ca 40x30 cm

Rum 5

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4186784
4186782
3 800
4186779
3 600
4186776
3 400
4186773
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.