Rolf Gjedsted triptyk

561966

ROLF GJEDSTED (Danmark, född 1947): Triptyk (3), "Sommerfuglekys", "Kysset i regnen", "Magnoliadröm", signerade Rolf Gjedsted, akryl och olja på duk, ca 38x38 cm

Rolf Gjedsted triptyk

Budhistorik (25 bud)
4185918
4185826
1 900
4185552
1 800
4184075
1 700
4184068
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.