Dörrar 1800-tal

561959

DÖRRAR, 1 par, 1800-tal, rikt skuren dekor i form av bl.a. meander, djurmotiv, m.m., beslag, gångjärn samt låsbussor i koppar, ca 250x75 cm

Skador

Möbler, Övriga möbler

Dörrar 1800-tal

Budhistorik (37 bud)
4185935
11 000
4185940
10 500
4185935
10 000
4185930
9 800
4185930
6 000

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.