Edouard Vuillard etsning

561947

EDOUARD VUILLARD (Frankrike 1868-1940) sannolikt eftertryck: ''Porträtt av Theo van Rysseberghe'' etsning, osignerad, ca 10x13 cm

Ej examinerad ur ramen

Monter 13

Edouard Vuillard etsning

Budhistorik (1 bud)

4186207
2018-08-06 08:31:56

2018-08-06 kl 19:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.