Bordslampfot GAB

561943

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bordslampa, 1900-talets första hälft, brons, grönpatinerad, brons, höjd inkl sockel ca 33 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 2

Bordslampfot GAB

Budhistorik (6 bud)
4180546
550
4185296
500
4180546
450
4185295
4180546

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.