Byrå Lennartsnäs

561927

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i valnöt, höjd ca 110, 127x69 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ett främre ben med skada, fanérbortfall, torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer, Lennartsnäs

Rum 1

Byrå Lennartsnäs

Budhistorik (13 bud)
4186696
1 700
4186693
1 600
4186691
4186690
1 300
4186688

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.