Bokhyllor Lennartsnäs

561925

BOKHYLLOR, 2 st, furu, laserade, höjd ca 235 resp 244 bredd 66 resp 68, djup 38 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Sågat bakstycke, senare armatur, slitage, hyllplan saknas

Möbler, Hyllor, Lennartsnäs

Rum 1

Bokhyllor Lennartsnäs

Budhistorik (8 bud)
4186638
700
4186636
650
4186635
600
4186634
550
4186633
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.