Alfred Wahlberg Lennartsnäs

561919

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskapsmotiv, intyg a tergo, olja på duk, ca 43x70 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Marginalskador

Konst, Äldre måleri, Lennartsnäs

Rum 3

Alfred Wahlberg Lennartsnäs

Budhistorik (12 bud)
4184935
2 800
4186615
2 800
4184935
2 600
4183477
2 400
4183477

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.