Barnsäng Lennartsnäs

561918

BARNSÄNG, 1800-talets slut, grönlackerad metall, delvis med hjultrissor, bäddmått ca 58, utdragbar 86-163 cm, visas på begäran

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage

Möbler, Stolar, Lennartsnäs

Rum 1

Barnsäng Lennartsnäs

Budhistorik

2018-08-06 kl 18:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.