Pinnstolar 4 st Albin Johansson & Söner

561908

PINNSTOLAR, 4 st, Albin Johansson & Söner, Hyssna, 1950/1960-tal, ryggpinnar i svartlackerat metall, fanérade i teak, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre avslag på fanér och repor

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (17 bud)
4188707
2 800
4188354
2 600
4188305
2 400
4188353
2 400
4188305

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.