Satsbord

561907

SATSBORD, 1960-tal, bok samt mosaik, högsta höjd ca 53, 56x33 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Satsbord

Budhistorik (16 bud)
4186510
4186111
4186111
950
4186468
900
4186111
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.