Såskålar samt karott nysilver

561906

SÅSKÅLAR, 1 par, samt DUBBELKAROTT, nysilver, 1900-talets andra hälft, AG Dufva

Slitage

Diverse

Såskålar samt karott nysilver

Budhistorik (3 bud)

4185778
4185733
4183422

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.